Stamboom Eijsermans » Antonia van Roosmalen (1869-1931)

Persoonlijke gegevens Antonia van Roosmalen 

  • Zij is geboren op 17 januari 1869 in Berlicum.
    KindAntonia van Roosmalen
    VaderCornelis van Roosmalen
    MoederChristina Gloudemans
    Soort registratiegeboorteakte
    Aktenummer3
    PlaatsBerlicum
    Datum geboorte17-01-1869
    Datum akte00-00-1869
    Periode1869
    DeelGeboorteregister Berlicum 1869
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.769
  • Zij is overleden op 12 maart 1931 in Berlicum, zij was toen 62 jaar oud.
    OverledeneAntonia van Roosmalen
    Relatie overledenePetrus Klerkx
    Vader overledeneCornelis van Roosmalen
    Moeder overledeneChristina Gloudemans
    Soort registratieoverlijdensakte
    Aktenummer11
    PlaatsBerlicum
    Datum overlijden12-03-1931
    Datum akte00-00-1931
    Periode1931
    DeelOverlijdensregister Berlicum 1931
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.305
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2013.

Gezin van Antonia van Roosmalen

Zij is getrouwd met Petrus Klerkx.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1894 te Berlicum, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomPetrus Klerkx
GeboorteplaatsBerlicum
Vader bruidegomAdrianus Klerkx
Moeder bruidegomMaria Hak
BruidAntonia van Roosmalen
GeboorteplaatsBerlicum
Vader bruidCornelis van Roosmalen
Moeder bruidChristina Gloudemans
Soort registratiehuwelijksakte
Aktenummer18
DiversenAkte bevat meer informatie
PlaatsBerlicum
Datum huwelijk17-08-1894
Periode1894
DeelHuwelijksregister Berlicum 1894
Toegangsnr.50
Inv.nr.785

Voorst heeft de bruid onder eede verklaard dat haar vader sedert geruimen tijd afwezig en zijn tegenwoordig verblijf haar onbekend is.

Kind(eren):

  1. Adrianus Klerkx  1895-1895
  2. Maria Klerkx  1896-1987 
  3. Adriana Klerkx  1897-???? 
  4. Cristianus Klerkx  1898-1898
  5. Christina Klerkx  1899-1981
  6. Catharina Klerkx  1900-1901
  7. N.N. Klerkx  1901-1901
  8. Franciscus Klerkx  1902-1978 
  9. N.N. Klerkx  1903-1903


Notities over Antonia van Roosmalen

SURN VAN ROOSMALEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia van Roosmalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia van Roosmalen

Antonia van Roosmalen
1869-1931

1894

Petrus Klerkx
1868-1946

Maria Klerkx
1896-1987
N.N. Klerkx
1901-1901
N.N. Klerkx
1903-1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 januari 1869 lag rond de 5,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 17 augustus 1894 lag rond de 17,3 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 12 maart 1931 lag tussen -1,4 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Roosmalen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I579498.php : benaderd 30 januari 2026), "Antonia van Roosmalen (1869-1931)".