Stamboom Eijsermans » Johanna Catharina van der Heijden

Persoonlijke gegevens Johanna Catharina van der Heijden 


Gezin van Johanna Catharina van der Heijden

Zij is getrouwd met Josephus van Hest.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1898 te Oisterwijk.

Huwelijksakte Josephus van Hest 11-05-1898 Oisterwijk

GemeenteOisterwijk
Brontypeboek
Archiefnummer915
Deelnummer19
RegisternaamHuwelijksregister 1898
Periode register1898
Aktenummer13
PlaatsOisterwijk
Datum11-05-1898

BruidegomJosephus van Hest
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum04-02-1871
Leeftijd27

BruidJohanna Catharina van der Heijden
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum28-02-1873
Leeftijd25

Vader bruidegomPeter van Hest

Moeder bruidegomMartina de Roij

Vader bruidGerardus van der Heijden

Moeder bruidPetronella van de Wiel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Catharina van der Heijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Catharina van der Heijden

Johanna Catharina van der Heijden

1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1898 lag rond de 11,3 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.

Over de familienaam Van der Heijden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I57318.php : benaderd 26 februari 2026), "Johanna Catharina van der Heijden".