Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels (1869-1870)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels 

  • Roepnaam is Willem.
  • Hij is geboren op 4 december 1869 in Udenhout.
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1869
    Code UDH_G_1869
    Periode register 1869
    Aktenummer 52
    Plaats geboorte Udenhout
    Datum geboorte 04-12-1869
    Kind Wilhelmus Johannes Heessels
    Kind geslacht m
    Vader Martinus Heessels
    Moeder Anna Cornelia Intven
  • Hij is overleden op 22 mei 1870 in Udenhout.
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1870
    Code UDH_O_1870
    Periode register 1870
    Relatietype ongehuwd
    Aktenummer 25
    Plaats overlijden Udenhout
    Datum overlijden 22-05-1870
    Overledene Willem Heessels
    Overledene geslacht m
    Overledene leeftijd 5 maanden
    Overledene plaats geboorte Udenhout
    Vader overledene Martien Heesels
    Moeder overledene Anna Cornelia Intven
  • Een kind van Martinus Heessels en Johanna Cornelia Intven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2011.

Gezin van Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Johannes Heessels

Wilhelmus Johannes Heessels
1869-1870


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 december 1869 lag rond de -0,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
  • De temperatuur op 22 mei 1870 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heessels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heessels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heessels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heessels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I56840.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmus Johannes "Willem" Heessels (1869-1870)".