Stamboom Eijsermans » Johanna Heessels (1878-1950)

Persoonlijke gegevens Johanna Heessels 

  • Zij is geboren op 28 februari 1878 in Udenhout.
    Geboorteakte Johanna Heessels Udenhout
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Archiefnummer 920
    Registernaam Geboorteregister 1878
    Code UDH_G_1878
    Periode register 1878
    Aktenummer 12
    Diversen de vader verklaart de schrijfkunst niet te kennen

    Kind Johanna Heessels
    Geboorteplaats Udenhout
    Geboortedatum 28-02-1878

    Geslacht v

    Vader Johannes Heessels

    Moeder Johanna Heerkens
  • Zij is overleden op 30 mei 1950 in Udenhout, zij was toen 72 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Heessels Udenhout
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Archiefnummer 920
    Registernaam Overlijdensregister 1950
    Code UDH_O_1950
    Periode register 1950
    Aktenummer 33

    Overledene Johanna Heessels
    Geboorteplaats Udenhout
    Plaats overlijden Udenhout
    Datum overlijden 30-05-1950
    Geslacht v
    Leeftijd 72 jaar

    Relatie Cornelis Lommers

    Vader Johannes Heessels

    Moeder Johanna Heerkens
  • Een kind van Joannes Heessels en Johanna Maria Heerkens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2020.

Gezin van Johanna Heessels

Zij is getrouwd met Cornelis Lommers.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1907 te Udenhout, zij was toen 29 jaar oud.

Huwelijksregister Udenhout 1907

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 30-04-1907
Plaats: Udenhout

Bijzonderheden:
Akte bevat meer informatie.

Vader van de bruidegom
Johannes Lommers
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria Hoezen
Bruidegom
Cornelis Lommers geboren te Helvoirt
Bruid
Johanna Heessels geboren te Udenhout
Vader van de bruid
Johannes Heessels
Moeder van de bruid
Johanna Heerkens
Bronvermelding
Huwelijksregister Udenhout 1907, archiefnummer 550, inventarisnummer 3245, aktenummer 5
Gemeente: Udenhout
Periode: 1907

Kind(eren):

  1. Maria Johanna Lommers  1916-1954 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Heessels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Heessels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Heessels

Johannes Heerkens
± 1815-1882

Johanna Heessels
1878-1950

1907

Cornelis Lommers
± 1880-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1878 lag rond de 9,8 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 23 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
  • De temperatuur op 30 april 1907 lag tussen 2,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 30 mei 1950 lag tussen 9,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland krijgt ingevolge de overeenkomst tussen de geallieerde mogendheden inzake de van Duitsland te ontvangen herstelbetalingen 30.646kg goud toegewezen.
    • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
    • 19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 2 oktober » Het stripverhaal Peanuts van Charles Schulz wordt voor het eerst gepubliceerd in zeven Amerikaanse kranten.
    • 26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heessels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heessels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heessels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heessels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I56805.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Heessels (1878-1950)".