Stamboom Eijsermans » Hendricus Nicolaas Hagoort (1902-1905)

Persoonlijke gegevens Hendricus Nicolaas Hagoort 

  • Hij is geboren op 28 augustus 1902 in Tilburg.
    Geboorteakte Hendricus Nicolaas Hagoort Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1902
    CodeTB_G_1902
    Periode register1902
    Aktenummer1073

    KindHendricus Nicolaas Hagoort
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum28-08-1902
    Geslachtm

    VaderKlaas Hagoort

    MoederMaria Elisabeth Doods
  • Hij is overleden op 23 september 1905 in Tilburg, hij was toen 3 jaar oud.
    Overlijdensakte Hendricus Nicolaas Hagoort Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1905
    CodeTLB_O_1905
    Periode register1905
    Aktenummer629
    Diversenaangegeven door Klaas Hagoort, vader.

    OverledeneHendricus Nicolaas Hagoort
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden23-09-1905
    Geslachtm
    Leeftijd3

    Relatie

    VaderKlaas Hagoort

    MoederMaria Elisabeth Doods
  • Een kind van Klaas Hagoort en Maria Elisabeth Doods
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 november 2011.

Gezin van Hendricus Nicolaas Hagoort

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus Nicolaas Hagoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus Nicolaas Hagoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus Nicolaas Hagoort

Klaas Hagoort
1846-1908
Maria Jansie
± 1850-1926
Klaas Hagoort
± 1876-1940

Hendricus Nicolaas Hagoort
1902-1905


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1902 lag tussen 7,0 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (87%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
  • De temperatuur op 23 september 1905 lag tussen 5,8 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hagoort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hagoort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hagoort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hagoort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I54421.php : benaderd 1 januari 2026), "Hendricus Nicolaas Hagoort (1902-1905)".