Stamboom Eijsermans » Christina Johanna Wilhelmina van Lissum (± 1908-)

Persoonlijke gegevens Christina Johanna Wilhelmina van Lissum 


Gezin van Christina Johanna Wilhelmina van Lissum

Zij is getrouwd met Josephus Franciscus Maria Bertens.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1930 te Tilburg.

Huwelijksakte Josephus Franciscus Maria Bertens 15-10-1930 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
RegisternaamHuwelijksregister 1930
CodeTB_H_1930
Periode register1930
Aktenummer500
PlaatsTilburg
Datum15-10-1930

BruidegomJosephus Franciscus Maria Bertens
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd26 jaar

BruidChristina Johanna Wilhelmina van Lissum
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22 jaar

Vader bruidegomAdrianus Bertens

Moeder bruidegomPetronella de Kuijer

Vader bruidPetrus van Lissum

Moeder bruidMaria Schepens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Johanna Wilhelmina van Lissum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Johanna Wilhelmina van Lissum

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Johanna Wilhelmina van Lissum

Christina Johanna Wilhelmina van Lissum
± 1908-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1930 lag tussen 7,3 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.

Over de familienaam Van Lissum


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I526689.php : benaderd 28 december 2025), "Christina Johanna Wilhelmina van Lissum (± 1908-)".