Stamboom Eijsermans » Andries Bauke Simonsz Vlas (1931-1935)

Persoonlijke gegevens Andries Bauke Simonsz Vlas 


Gezin van Andries Bauke Simonsz Vlas

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Bauke Simonsz Vlas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andries Bauke Simonsz Vlas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Bauke Simonsz Vlas

Andries Bauke Simonsz Vlas
1931-1935


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 oktober 1931 lag tussen -3,0 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
  • De temperatuur op 25 augustus 1935 lag tussen 14,4 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vlas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I520716.php : benaderd 25 oktober 2026), "Andries Bauke Simonsz Vlas (1931-1935)".