Stamboom Eijsermans » Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders (1902-1967)

Persoonlijke gegevens Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders 


Gezin van Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders

Johanna Cools
1839-1916

Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders
1902-1967


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 februari 1902 lag tussen -2,3 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (85%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 15 maart 1967 lag tussen 3,7 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven treden in het huwelijk.
    • 14 maart » Ľubomír Faktor, Slowaaks voetballer
    • 25 juni » Een windhoos treft het zuiden van Nederland en het noorden van België. In Nederland wordt Tricht zwaar getroffen; daar vallen vijf doden en twintig gewonden. In België heeft Oostmalle - nu deelgemeente van Malle - erg te lijden met 135 verwoeste huizen.
    • 24 juli » De Franse president Charles de Gaulle haalt zich de woede van Canada op de hals door zijn steun te betuigen aan de onafhankelijkheidswens van Quebec, de Franstalige provincie van Canada.
    • 9 oktober » Het eerste bloot op de Nederlandse televisie: Phil Bloom poseert naakt in het VPRO-programma Hoepla.
    • 15 december » De Silver Bridge in Point Pleasant (West Virginia, Verenigde Staten) stort zonder aanwijsbare reden in. Hierbij komen 46 mensen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smolders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smolders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smolders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smolders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I514351.php : benaderd 23 oktober 2026), "Joanna Norberta Henrica (Jo) Smolders (1902-1967)".