Stamboom Eijsermans » Anna Maria Wihelmina Pistorius (1913-1935)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Wihelmina Pistorius 


Gezin van Anna Maria Wihelmina Pistorius

Zij is getrouwd met Florentius van Hooijdonk.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1931 te Tilburg, zij was toen 18 jaar oud.

BruidegomFlorentius van Hooijdonk
Leeftijd20
GeboorteplaatsOosterhout
Vader bruidegomFlorentius van Hooijdonk
Moeder bruidegomPietronella Snoeren
BruidAnna Maria Wilhelmina Pistorius
Leeftijd18
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidFranciscus Antonius Pistorius
Moeder bruidPhilomena Paulina Maria Jongbloets
Datum huwelijk14-01-1931
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1931
Toegangsnr.550
Inv.nr.3061
Aktenummer9

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Wihelmina Pistorius?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Wihelmina Pistorius

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Wihelmina Pistorius


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1931 lag tussen -3,3 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
  • De temperatuur op 3 april 1935 lag tussen -0,7 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pistorius


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I507080.php : benaderd 3 oktober 2026), "Anna Maria Wihelmina Pistorius (1913-1935)".