Stamboom Eijsermans » Theresia Maria "Trees" Meelis (1887-????)

Persoonlijke gegevens Theresia Maria "Trees" Meelis 

  • Roepnaam is Trees.
  • Zij is geboren op 9 april 1887 in Tilburg.
    Geboorteakte Theresia Maria Meelis Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1887
    Code TLB_G_1887
    Periode register 1887
    Aktenummer 290

    Kind Theresia Maria Meelis
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 09-04-1887
    Geslacht v

    Vader Henricus Meelis

    Moeder Anna Catharina Leenhouwers
  • Een kind van Henricus Meelis en Anna Catharina Leenhouwers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2015.

Gezin van Theresia Maria "Trees" Meelis

Zij is getrouwd met Nicolaas Josephus Janssen.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1929 te Tilburg, zij was toen 42 jaar oud.

Huwelijksakte Nicolaas Josephus Janssen 21-08-1929 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Registernaam Huwelijksregister 1929
Code TB_H_1929
Periode register 1929
Aktenummer 392
Plaats Tilburg
Datum 21-08-1929
Diversen Bruidegom is weduwnaar van Maria Catharina Josepha de Wijs

Bruidegom Nicolaas Josephus Janssen
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 39 jaar

Bruid Theresia Maria Meelis
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 42 jaar

Vader bruidegom Adriaan Janssen

Moeder bruidegom Wilhelmina Horsten

Vader bruid Henricus Meelis

Moeder bruid Anna Catharina Leenhouwers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Maria "Trees" Meelis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theresia Maria "Trees" Meelis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Maria Meelis

Theresia Maria Meelis
1887-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1887 lag rond de 7,8 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
  • De temperatuur op 21 augustus 1929 lag tussen 9,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 16 juni » Zaligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans Jezuïet
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meelis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meelis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meelis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meelis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I499906.php : benaderd 30 december 2025), "Theresia Maria "Trees" Meelis (1887-????)".