Stamboom Eijsermans » Peter Hendrikus Lodewicus Gommans (± 1894-????)

Persoonlijke gegevens Peter Hendrikus Lodewicus Gommans 


Gezin van Peter Hendrikus Lodewicus Gommans

Hij is getrouwd met Joanna Maria Vosch.

Zij zijn getrouwd op 20 januari 1920 te Tilburg.

Huwelijksakte Peter Hendrikus Lodewicus Gommans 20-01-1920 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1920
CodeTB_H_1920
Periode register1920
Aktenummer18
PlaatsTilburg
Datum20-01-1920

BruidegomPeter Hendrikus Lodewicus Gommans
GeboorteplaatsTegelen
Leeftijd26 jaar

BruidJoanna Maria Vosch
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd25 jaar

Vader bruidegomLodewijk Gommans

Moeder bruidegomAgnes Hekkens

Vader bruidAntonius Johannes Vosch

Moeder bruidAnna Catharina Horsten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Hendrikus Lodewicus Gommans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Hendrikus Lodewicus Gommans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Hendrikus Lodewicus Gommans

Lodewijk Gommans
± 1865-????
Agnes Hekkens
± 1865-????

Peter Hendrikus Lodewicus Gommans
± 1894-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1920 lag tussen 2,1 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.

Over de familienaam Gommans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gommans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gommans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gommans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I49646.php : benaderd 31 december 2025), "Peter Hendrikus Lodewicus Gommans (± 1894-????)".