17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
Dag van overlijden 23 februari 1967
De temperatuur op 23 februari 1967 lag tussen 4,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
13 juni » Benoeming van Jozef-Maria Heuschen tot eerste bisschop van Hasselt in België.
25 juni » Het eerste wereldwijd uitgezonden televisieprogramma Our World vindt plaats, waarin onder andere een opname te zien is van de nieuwe single van The Beatles, All You Need Is Love.
22 juli » Ontslag van de Italiaan Giuseppe Beltrami als nuntius in Nederland en benoeming van zijn landgenoot Angelo Felici tot zijn opvolger.
10 november » In België wordt bij Koninklijk Besluit besloten tot het instellen van een fonds voor medische, sociale en pedagogische zorg voor gehandicapten.
30 november » De Engelse kroonkolonie Aden wordt onafhankelijk als de republiek van Zuid-Jemen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I482410.php : benaderd 17 oktober 2026), "Petrus Johannes Cornelis Engel (1899-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.