Stamboom Eijsermans » Elisabeth Johanna Engel (1864-1957)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Johanna Engel 


Gezin van Elisabeth Johanna Engel

Zij is getrouwd met Adrianus Hultermans.

Zij zijn getrouwd op 5 mei 1886 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Johanna Engel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Johanna Engel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Johanna Engel

Elisabeth Johanna Engel
1864-1957

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1864 lag rond de 13,9 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
  • De temperatuur op 5 mei 1886 lag rond de 16,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 17%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 10 november 1957 lag tussen 6,9 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Elvis Presley wordt goedgekeurd voor militaire dienst.
    • 26 januari » Première van de opera Dialogues des carmélites van Francis Poulenc in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
    • 21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
    • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
    • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Engel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Engel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Engel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Engel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I540606.php : benaderd 27 september 2026), "Elisabeth Johanna Engel (1864-1957)".