Stamboom Eijsermans » Cornelia van de Riekevoort (1865-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van de Riekevoort 

  • Zij is geboren op 28 januari 1865 in Oss.
    KindCornelia van de Riekevoort
    Datum geboorte28-01-1865
    PlaatsOss
    VaderAdrianus van de Riekevoort
    MoederJohanna Maria Kransen
    BronGeboorteregister Oss 1865
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.6052
    Aktenummer9
    Akte datum28-01-1865
  • Een kind van Adrianus van de Riekevoort en Joanna Maria Kransen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 november 2018.

Gezin van Cornelia van de Riekevoort

Zij is getrouwd met Gerardus van der Heijden.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1894 te Oss, zij was toen 29 jaar oud.

BruidegomGerardus van der Heijden
GeboorteplaatsSchaijk
Geboortedatum05-10-1854
Vader bruidegomArnoldus van der Heijden
Moeder bruidegomEerke Hermanussen
BruidCornelia van de Riekevoort
GeboorteplaatsOss
Geboortedatum28-01-1865
Vader bruidAdrianus van de Riekevoort
Moeder bruidJohanna Maria Kransen
Datum huwelijk15-06-1894
PlaatsOss
BronHuwelijksregister Oss 1894
Toegangsnr.50
Inv.nr.6077
Aktenummer27
DiversenAkte bevat meer informatie.

Notities over Cornelia van de Riekevoort

SURN RIEKEVOORT V
CORNELIA gezien in bevolkingsregister Oss.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van de Riekevoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van de Riekevoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van de Riekevoort

Joannes Riekevoort
± 1800-????
Cornelia Brands
± 1800-????

Cornelia van de Riekevoort
1865-????

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1865 lag rond de 0,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 15 juni 1894 lag rond de 13,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Riekevoort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I462973.php : benaderd 30 december 2025), "Cornelia van de Riekevoort (1865-????)".