Stamboom Eijsermans » Petronella Theresia Coppens (± 1817-1888)

Persoonlijke gegevens Petronella Theresia Coppens 

  • Zij is geboren rond 1817.
  • Zij is overleden op 16 augustus 1888 in Oss.
    Overlijdensregister Oss 1888
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensaktePlaats: Oss
    Overledene
    Petronella Theresia Coppens
    overleden op 16-08-1888
    Weduwe van Cornelis Franciscus Meeuwese
    Vader
    Johannes Coppens
    Moeder
    Maria Theresia van der Meij
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Oss 1888, archiefnummer 50, inventarisnummer 6135, aktenummer 132
    Gemeente: Oss
    Periode: 1888
  • Een kind van Johannes Coppens en Maria Theresia van der Meij
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 2023.

Gezin van Petronella Theresia Coppens

Zij is getrouwd met Cornelis Frans Meeuwse.

Zij zijn getrouwd


Notities over Petronella Theresia Coppens

SURN COPPENS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Theresia Coppens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Theresia Coppens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Theresia Coppens

Johannes Coppens
± 1790-????

Petronella Theresia Coppens
± 1817-1888



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1888 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coppens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coppens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coppens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coppens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I450440.php : benaderd 26 februari 2026), "Petronella Theresia Coppens (± 1817-1888)".