Stamboom Eijsermans » Joannes Augustinus Verbunt (-1827)

Persoonlijke gegevens Joannes Augustinus Verbunt 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 21 september 1780 in Tilburg.
    Doopakte Joannes Augustinus Verbunt 21-09-1780 Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer15
    ArchiefnaamDoop-, trouw- en begraafboeken Tilburg en Goirle 1600-1810
    Deelnummer11
    Bronnaamdoopboek
    RegisternaamInv.nr. 011 - Tilburg - doopboek 1775-1810 St. Dionysiusparochie (rooms-katholieke parochie)
    Periode register1775-1810
    Pagina41
    PlaatsTilburg
    Datum21-09-1780

    KindJoannes Augustinus Verbunt

    VaderJoannis Baptista Verbunt

    MoederHenrica Bovers
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 24 november 1827 in Antwerpen (België).
  • Een kind van Joannis Baptista Verbunt en Henrica Bovers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2016.

Gezin van Joannes Augustinus Verbunt

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Ball.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Maria Margaretha Blokkers.

Zij zijn getrouwd


Notities over Joannes Augustinus Verbunt

Ik heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Augustinus Verbunt https://www.genealogieonline.nl/genealogische-data-golse-genen/I445602.php.

Johannes Augustinus Verbunt is overleden te Antwerpen 24-11-1827. Hij trouwt (1e) in 1817 met Elisabeth Ball. Hij trouwt (2e) met Maria Margaretha Blokkers, ged. te Antwerpen 19-4-1801 en overl. aldaar 22-5-1856.
Dochter van Francois Blokkers en Marie Barbe Rosbagh. Er zijn mij 4 kinderen bekend.
Allen jong overleden. Johannes was werkzaam als huisschilder en in 1801 werkte hij in een tabaksfabriek. In 1820 woonde de familie sectie 1, nr 2361, thans Tavernierkaai 2 te Antwerpen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Augustinus Verbunt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Augustinus Verbunt

Henrica Bovers
± 1750-????

Joannes Augustinus Verbunt
-1827

(1) 
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1827 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1827: Bron: Wikipedia
    • 13 februari » Splitsing van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Lowland District in Schotland in de Apostolische vicariaten Western District en Eastern District. De naam van het Apostolisch vicariaat Higland District wordt gewijzigd in Northern District.
    • 5 maart » Rusland verkrijgt Balkarië, zijn eerste bezitting in de Kaukasus
    • 2 april » Joseph Dixon produceert voor het eerst potloden op industriële schaal.
    • 4 september » Een grote brand legt de Finse stad Turku grotendeels in de as.
    • 20 oktober » Slag van Navarino tijdens de Griekse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 18 november » Opening van het kanaal van Gent naar Terneuzen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verbunt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verbunt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verbunt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verbunt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I445602.php : benaderd 14 januari 2026), "Joannes Augustinus Verbunt (-1827)".