Stamboom Eijsermans » Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff (± 1890-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff 


Gezin van Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff

Zij is getrouwd met Adrianus van der Meijs.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1918 te Tilburg.

Huwelijksakte Adrianus van der Meijs 24-07-1918 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1918
CodeTB_H_1918
Periode register1918
Aktenummer276
PlaatsTilburg
Datum24-07-1918

BruidegomAdrianus van der Meijs
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd29 jaar

BruidCornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd28 jaar

Vader bruidegomHenricus Godefridus van der Meijs

Moeder bruidegomMaria Verhoeven

Vader bruidJacobus Cornelis van de Kerkhoff

Moeder bruidAdriana Paulina Reijnders

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff

Cornelia Mutsers
± 1820-????

Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff
± 1890-????

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1918 lag tussen 12,4 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
    • 14 september » De Tsjecho-Slowaakse republiek benoemt Tomáš Masaryk tot zijn eerste president.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.

Over de familienaam Van de Kerkhoff


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I444439.php : benaderd 7 januari 2026), "Cornelia Adriana Josephina van de Kerkhoff (± 1890-????)".