Stamboom Eijsermans » Christina Maria van Hest (1905-1906)

Persoonlijke gegevens Christina Maria van Hest 

  • Zij is geboren op 17 september 1905 in Tilburg.
    Geboorteakte Christina Maria van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1905
    Code TB_G_1905
    Periode register 1905
    Aktenummer 1298

    Kind Christina Maria van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 17-09-1905
    Geslacht v

    Vader Martinus van Hest

    Moeder Maria Cornelia Spijkers
  • Zij is overleden op 6 september 1906 in Tilburg.
    Overlijdensakte Christina Maria van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1906
    Code TLB_O_1906
    Periode register 1906
    Aktenummer 565
    Diversen Aangegeven door Martinus van Hest, vader.

    Overledene Christina Maria van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 06-09-1906
    Geslacht v
    Leeftijd 11 maanden

    Relatie

    Vader Martinus van Hest

    Moeder Maria Cornelia Spijkers
  • Een kind van Martinus van Hest en Maria Cornelia Spijkers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2013.

Gezin van Christina Maria van Hest

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Maria van Hest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Maria van Hest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Maria van Hest

Christina Maria van Hest
1905-1906


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1905 lag tussen 7,2 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
  • De temperatuur op 6 september 1906 lag tussen 12,5 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I414090.php : benaderd 4 oktober 2026), "Christina Maria van Hest (1905-1906)".