Stamboom Eijsermans » Adrianus van Hest (1877-1946)

Persoonlijke gegevens Adrianus van Hest 

  • Hij is geboren op 25 januari 1877 in Tilburg.
    Geboorteakte Adrianus van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1877
    Code TLB_G_1877
    Periode register 1877
    Aktenummer 83

    Kind Adrianus van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 25-01-1877
    Geslacht m

    Vader Norbertus van Hest

    Moeder Maria Theresia Nieuwlands
  • Hij is overleden op 6 mei 1946 in Tilburg, hij was toen 69 jaar oud.
    Overlijdensakte Adrianus van Hest Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1946
    Code TLB_O_1946
    Periode register 1946
    Aktenummer 486

    Overledene Adrianus van Hest
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 06-05-1946
    Geslacht m
    Leeftijd 69

    Relatie Cornelia Maria Catharina Klijsen

    Vader Norbertus van Hest

    Moeder Maria Theresia Nieuwlands
  • Een kind van Norbertus van Hest en Maria Theresia Nieuwlands
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 mei 2011.

Gezin van Adrianus van Hest

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Catharina Klijsen.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1905 te Tilburg, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksakte Adrianus van Hest 31-01-1905 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1905
Code TB_H_1905
Periode register 1905
Aktenummer 21
Plaats Tilburg
Datum 31-01-1905

Bruidegom Adrianus van Hest
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27

Bruid Cornelia Maria Catharina Klijsen
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 20

Vader bruidegom Norbertus van Hest

Moeder bruidegom Maria Theresia Nieuwlands

Vader bruid Johannes Klijsen

Moeder bruid Anna Maria van Gorp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van Hest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus van Hest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van Hest


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1877 lag rond de -0,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
  • De temperatuur op 31 januari 1905 lag tussen 3,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
  • De temperatuur op 6 mei 1946 lag tussen 2,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
    • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
    • 11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    • 15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I61132.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus van Hest (1877-1946)".