Stamboom Eijsermans » Jacoba Eijsermans (1869-1960)

Persoonlijke gegevens Jacoba Eijsermans 

  • Zij is geboren op 8 juni 1869 in Wouw.
    PlaatsWouw
    BronGeboorteregisters 1811-1908
    Periode1869
    DeelGeboorteregister Wouw 1869
    Soort registratiegeboorteakte
    Aktenummer48
    Bijzonderhedenonwettig; naam van de vader in de akte niet vermeld; in de marge: erkend bij huwelijk van de ouders d.d. 10-09-1869
    Datum geboorte08-06-1869
    KindJacoba Eijsermans
    VaderAnthonius Eijsermans
    MoederAdriana Cornelia Ribbens
    Diversenongehuwd, arbeidster
  • Zij is overleden op 20 oktober 1960 in Bergen op Zoom, zij was toen 91 jaar oud.
    GemeenteBergen op Zoom
    BrontypeBoek
    Type registerBurgerlijke Stand vanaf 1811 - Overlijdensregisters
    Archiefnummer29
    ArchiefnaamBurgerlijke Stand Bergen op Zoom
    Inventarisnummer430
    RegisternaamOverlijdensregister 1960
    CodeBOZ201000400
    Periode register1960
    Aktenummer315
    Plaats overlijdenBergen op Zoom
    Datum overlijden20-10-1960
    OverledeneJacoba Eijsermans
    Leeftijd91 jaar
    Plaats geboorteWouw
    Plaats wonenBergen op Zoom
    Relatie overledeneCornelis Johannes Rossen
    Vader overledeneAnthonius Eijsermans
    Moeder overledeneAdriana Cornelia Ribbens
  • Een kind van Anthonius Eijsermans en Adriana Cornelia Ribbens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 december 2011.

Gezin van Jacoba Eijsermans

Zij is getrouwd met Cornelis Johannes Rossen.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1895 te Roosendaal, zij was toen 26 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 50.137
Inventarisnr: 6657
Gemeente: Roosendaal
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 72
Datum: 12-11-1895
Bruidegom Cornelis Johannes Rossen
Geboorteplaats: Roosendaal en Nispen
Bruid Jacoba Eijsermans
Geboorteplaats: Wouw
Vader bruidegom Wilhelmus Rossen
Moeder bruidegom Cornelia Elizabeth Schepers
Vader bruid Anthonius Eijsermans
Moeder bruid Adriana Cornelia Ribbens

Kind(eren):



Notities over Jacoba Eijsermans

Bijzonderhedenonwettig; naam van de vader in de akte niet vermeld; in de marge: erkend bij huwelijk van de ouders d.d. 10-09-1869

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Eijsermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Eijsermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Eijsermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1869 lag rond de 10,4 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
  • De temperatuur op 12 november 1895 lag rond de 6,6 °C. Er was 5 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 20 oktober 1960 lag tussen 5,6 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
    • 6 mei » Prinses Margaret van Groot-Brittannië trouwt in Londen met de fotograaf Antony Armstrong-Jones.
    • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
    • 13 augustus » De Centraal-Afrikaanse Republiek verklaart zich onafhankelijk van Frankrijk.
    • 16 augustus » Cyprus wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 30 november » De productie van het Amerikaans automerk DeSoto wordt gestaakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eijsermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I40964.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacoba Eijsermans (1869-1960)".