De temperatuur op 27 oktober 1926 lag tussen -1,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
Dag van overlijden 5 februari 2001
De temperatuur op 5 februari 2001 lag tussen 7,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
10 januari » Larry Sanger stelt voor een wiki te gebruiken voor Nupedia.
15 januari » De Engelstalige Wikipedia gaat van start.
23 mei » Bayern München wint de Champions League. In de finale in Milaan zegeviert de Duitse voetbalclub na strafschoppen (5-4) ten koste van het Spaanse Valencia. De finale wordt gefloten door de Nederlandse scheidsrechter Dick Jol.
11 juni » Timothy McVeigh wordt met een injectie geëxecuteerd voor zijn aanslag in 1995 op een overheidsgebouw in Oklahoma City.
13 oktober » Oprichting van de Vlaamse partij N-VA.
23 oktober » Het Ierse Republikeinse Leger belooft zich te ontwapenen.
Dag van begraven 8 februari 2001
De temperatuur op 8 februari 2001 lag tussen 2,7 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 16,2 mm neerslag gedurende 10,6 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (22%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I405321.php : benaderd 13 januari 2026), "Johannes Cornelis "Jan" Kouwenberg (1926-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.