Stamboom Eijsermans » Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot (1903-1972)

Persoonlijke gegevens Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot 


Gezin van Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot

Hij is getrouwd met Elisabeth Huberdina Catharina de Backere.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1936 te Eindhoven, hij was toen 33 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Cornelis Waterschoot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1903 lag tussen 6,6 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (79%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
  • De temperatuur op 5 juni 1936 lag tussen 10,6 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 9,5 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.
  • De temperatuur op 31 mei 1972 lag tussen 8,5 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 13 januari » In Ghana plegen militairen onder leiding van luitenant-kolonel Ignatius Kutu Acheampong een staatsgreep, terwijl regeringsleider Kofi Busia in Londen verblijft.
    • 16 april » De 24-jarige Roger De Vlaeminck wint zijn eerste Parijs-Roubaix.
    • 21 mei » De Pietà van Michelangelo in de Sint-Pietersbasiliek te Rome wordt door de Australiër Laszlo Toth met een hamer ernstig beschadigd.
    • 22 mei » Ceylon wordt een republiek onder de naam Sri Lanka. Gouverneur-generaal William Gopallawa wordt de eerste president.
    • 26 mei » Het SALT I-verdrag tussen de Sovjet-Unie en de Verenigde Staten wordt getekend.
    • 23 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint opnieuw de Ronde van Frankrijk.
  • De temperatuur op 3 juni 1972 lag tussen 9,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Shoichi Yokoi, een Japanse soldaat, wordt na 27 jaar ontdekt op Guam.
    • 30 januari » Bloody Sunday: tijdens een demonstratie in het Noord-Ierse Derry / Londonderry schiet het Britse leger dertien burgers dood.
    • 2 februari » Voorstanders van een 'vrij Ierland' steken de Britse ambassade in Dublin in brand.
    • 16 april » De 24-jarige Roger De Vlaeminck wint zijn eerste Parijs-Roubaix.
    • 14 december » De Barend Servet Show zorgt voor opschudding door een spruitjesschillende dame die op koningin Juliana leek.
    • 29 december » Eastern Airlines-vlucht 401 stort neer in de Florida Everglades.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I400059.php : benaderd 19 oktober 2026), "Franciscus Cornelis "Franciscus" Waterschoot (1903-1972)".