Stamboom Eijsermans » Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot (1899-1973)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot 


Gezin van Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot


Notities over Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot

bev.reg. Waalre 1890-1899 Dorp f 53;
BS Waalre, overlijdens;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Cornelis Waterschoot

Arnoldus Cornelis Waterschoot
1899-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1899 lag rond de -1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
  • De temperatuur op 4 augustus 1973 lag tussen 14,5 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Denemarken, Ierland en het Verenigd Koninkrijk treden toe tot de EEG.
    • 27 januari » Akkoorden van Parijs, die het einde van de Vietnamoorlog aankondigden.
    • 26 februari » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Provincial Curicó Unido.
    • 30 juni » Afschaffing dienstplicht in de Verenigde Staten.
    • 15 september » Karel XVI Gustaaf volgt zijn overleden grootvader Gustaaf VI Adolf op als koning van Zweden.
    • 18 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Barry Hulshoff en Gerrie Mühren spelen hun laatste interland voor Oranje.
  • De temperatuur op 8 augustus 1973 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 12,0 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Liam Cosgrave wordt Taoiseach (premier van Ierland).
    • 8 april » Oprichting van de Noorse conservatief-liberale politieke partij Fremskrittspartiet (FrP).
    • 27 juni » President Juan María Bordaberry van Uruguay ontbindt het parlement.
    • 29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
    • 11 september » In de Chileense hoofdstad Santiago wordt het presidentiële paleis gebombardeerd en pleegt president Salvador Allende (waarschijnlijk) zelfmoord. Een militaire junta onder leiding van generaal Pinochet neemt de macht over, zeer waarschijnlijk met steun van de CIA. In de chaotische dagen na de coup worden ongeveer 3500 mensen vermoord.
    • 12 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen in Oslo met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Doelpuntenmakers zijn Johan Cruijff en Barry Hulshoff.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I396472.php : benaderd 22 oktober 2026), "Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot (1899-1973)".