Stamboom Eijsermans » Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot (1899-1973)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot 


Gezin van Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot


Notities over Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot

bev.reg. Waalre 1890-1899 Dorp f 53;
BS Waalre, overlijdens;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Cornelis Waterschoot

Arnoldus Cornelis Waterschoot
1899-1973


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensadvertentie

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1899 lag rond de -1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 4 augustus 1973 lag tussen 14,5 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 april » Oprichting van de Noorse conservatief-liberale politieke partij Fremskrittspartiet (FrP).
    • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
    • 29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
    • 4 november » In Nederland vindt de eerste autoloze zondag plaats, als gevolg van de oliecrisis. De snelwegen zijn uitgestorven en worden enkel nog gebruikt door fietsers en rolschaatsers.
    • 18 november » Verkeersvrije zondag in België, naar aanleiding van de oliecrisis.
    • 28 december » Aleksandr Solzjenitsyn publiceert De Goelag Archipel.
  • De temperatuur op 8 augustus 1973 lag tussen 10,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 12,0 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Akkoorden van Parijs, die het einde van de Vietnamoorlog aankondigden.
    • 11 mei » Koningin Juliana beëdigt het nieuwe kabinet-Den Uyl.
    • 10 juli » Oprichting van de Poolse voetbalclub Korona Kielce.
    • 27 augustus » De eerste geslaagde Belgische harttransplantatie, onder leiding van professor Primo, vindt plaats in het Brusselse Brugmannziekenhuis.
    • 10 oktober » De Amerikaanse vicepresident Spiro Agnew moet aftreden na onthullingen over belastingontduiking, omkoperij en afpersing.
    • 30 oktober » Bij Istanboel wordt de brug over de Bosporus die Europa en Azië verbindt, geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Waterschoot


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I396472.php : benaderd 28 december 2025), "Arnoldus Cornelis "Arnoldus" Waterschoot (1899-1973)".