Stamboom Eijsermans » Francisca Cox (1880-1945)

Persoonlijke gegevens Francisca Cox 

  • Zij is geboren op 15 april 1880 in Borkel.
  • Beroep: sigarenmaakster.
  • Zij is overleden op 13 juni 1945 in Valkenswaard, zij was toen 65 jaar oud.
    Overledene Francisca Cox
    Datum overlijden 13-06-1945
    Plaats Valkenswaard
    Opmerkingen dochter van
    Relatie echtgenote van Cornelis Boers
    Vader Gerardus Cox
    Moeder Johanna Poppeliers

    Bron Overlijdensregister Valkenswaard 1945
    Toegangsnr. 1297
    Inv.nr. 3635
    Aktenummer 58
    Akte datum 14-06-1945
  • Een kind van Gerardus Cox en Johanna Popeliers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 oktober 2017.

Gezin van Francisca Cox

Zij is getrouwd met Cornelis Boers.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1903 te Valkenswaard, zij was toen 23 jaar oud.

BS Valkenswaard, huwelijken;

Bruidegom Cornelis Boers
Geboorteplaats Borkel en Schaft
Vader bruidegom Paulus Boers
Moeder bruidegom Jacoba Bots
Bruid Francisca Cox
Geboorteplaats Borkel en Schaft
Vader bruid Gerardus Cox
Moeder bruid Johanna Poppeliers
Datum huwelijk 14-09-1903
Plaats Valkenswaard

Bron Huwelijksregister Valkenswaard 1903
Toegangsnr. 550
Inv.nr. 3269
Aktenummer 18

Kind(eren):

  1. Joseph Boers  1912-


Notities over Francisca Cox

bev.reg. B. en S. 1890-1910;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Cox?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francisca Cox

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francisca Cox


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 april 1880 lag rond de 13,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 14 september 1903 lag tussen 5,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 16 oktober » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Santiago Morning.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
  • De temperatuur op 13 juni 1945 lag tussen 9,5 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Het Duitse concentratiekamp Groß-Rosen wordt door de Russen bevrijd.
    • 6 april » Op Texel komt een Georgische eenheid in opstand tegen de Duitsers.
    • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.
    • 8 juli » De Nederlandse onderzeeboot O 19 loopt vast op Laddrif en wordt twee dagen later vernietigd door de Amerikaanse onderzeeboot Cod.
    • 11 september » President Harry Truman beslist op advies van Henry Stimson, de Amerikaanse minister van Oorlog, dat de oorlog met Japan en Duitsland voortaan bekend zal staan als de "Tweede Wereldoorlog".
    • 20 november » Begin van het Proces van Neurenberg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cox

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cox.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cox.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cox (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I375999.php : benaderd 31 december 2025), "Francisca Cox (1880-1945)".