Stamboom Eijsermans » Joseph van Daal (1840-> 1915)

Persoonlijke gegevens Joseph van Daal 

  • Hij is geboren op 29 juli 1840 in Valkenswaard.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (4) toen kind (Peter Johannes van Daal) werd geboren (2 december 1844).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Arnoldus van Daal) werd gedoopt .

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Joseph van Daal) werd geboren (29 juli 1840).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (N.N. van Daal) werd geboren (3 november 1838).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (N.N. van Daal) overleed (3 november 1838).

  • Beroepen:
    • Bouwman.
    • landbouwer.
    • Metselaar.
  • Woonachtig:
    • Amsterdam.
    • Naar Haarlem.
  • Hij is overleden na 1915.
    OverledeneJoseph van Daal
    Datum overlijden23-12-1920
    PlaatsValkenswaard
    GeslachtMan
    VaderJoseph van Daal
    MoederMaria Habraken
    BronOverlijdensregister Valkenswaard 1920
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.3282
    Aktenummer61
    Akte datum1920
  • Een kind van Arnoldus van Daal en Wilhelmina van de Ven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 juli 2018.

Gezin van Joseph van Daal

(1) Hij is getrouwd met Johanna Belet.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Arnoldus van Daal  1802-????


(2) Hij is getrouwd met Maria Habraken.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Joseph van Daal  1840-1920


(3) Hij is getrouwd met Rosalia Arnolds.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1873 te Valkenswaard, hij was toen 32 jaar oud.

BS Valkenswaard huwelijken;

BruidegomJoseph van Daal
GeboorteplaatsValkenswaard
Geboortedatum29-07-1840
Vader bruidegomJoseph van Daal
Moeder bruidegomMaria Habraken
BruidRosalia Arnolds
GeboorteplaatsLommel (België)
Geboortedatum15-10-1846
Vader bruidHendrik Arnolds
Moeder bruidAnna Catharina Sanders
Datum huwelijk24-02-1873
PlaatsValkenswaard
BronHuwelijksregister Valkenswaard 1873
Toegangsnr.50
Inv.nr.8163
Aktenummer5

Kind(eren):

  1. Josephina van Daal  1883-1963 


Notities over Joseph van Daal

bev. reg. Valkenswaard 1880-1890, wijk C, f 38; woont C 131a; zie C f15;
bev. reg. Valkenswaard 1880-1890, wijk C, f 15; woont C 121; zie C f 38;
bev. register Valkenswaard volkstellingsregister 1840 f 89;
bev.reg. Valkenswaard 1850-1859 f 223;
ook: Jozeph; Josephus; dg 22.7;
Bev.reg. Valkenswaard 1860-1870, dl IV f 24; naar H.;
BS Valkenswaard geboorten;
Bev.reg. Valkenswaard 1870-1880; dl III, wijk C; blad 38; woont 131a;zie f 15; Bev.reg. Valkenswaard 1870-1880; dl III, wijk C; blad 23;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph van Daal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph van Daal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph van Daal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1840 lag rond de 21,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1840: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Republiek van de Rio Grande verklaart zich onafhankelijk van Mexico.
    • 22 januari » Britse kolonisten komen aan in Nieuw-Zeeland.
    • 6 mei » In het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland verschijnen de eerste postzegels ter wereld.
    • 2 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Luxemburg.
    • 6 november » De Republiek van de Rio Grande geeft zich over aan Mexico.
    • 15 december » De resten van Napoleon Bonaparte worden bijgezet in de Invalides.
  • De temperatuur op 24 februari 1873 lag rond de -0,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Daal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Daal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Daal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Daal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I362939.php : benaderd 8 januari 2026), "Joseph van Daal (1840-> 1915)".