De temperatuur op 13 maart 1910 lag tussen 1,0 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
Dag van overlijden 1 september 1911
De temperatuur op 1 september 1911 lag tussen 9,7 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I331974.php : benaderd 7 januari 2026), "Johannes Jacobus Crooijmans (1910-1911)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.