De temperatuur op 18 maart 1890 lag rond de 7,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
Trouwdag 9 februari 1920
De temperatuur op 9 februari 1920 lag tussen 0,2 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
Dag van overlijden 25 juli 1929
De temperatuur op 25 juli 1929 lag tussen 9,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I319915.php : benaderd 6 oktober 2026), "Adriana Johanna Maria de Werd (1890-1929)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.