Stamboom Eijsermans » Gordina Damen (1861-1918)

Persoonlijke gegevens Gordina Damen 

  • Zij is geboren op 6 oktober 1861 in Hilvarenbeek.
    Geboorteakte Gordina Damen Hilvarenbeek

    GemeenteHilvarenbeek
    Brontypeboek
    Archiefnummer908
    Deelnummer6
    RegisternaamGeboorteregister 1861
    CodeHVB_G_1861
    Periode register1861
    Aktenummer30

    KindGordina Damen
    GeboorteplaatsHilvarenbeek
    Geboortedatum06-10-1861
    Geslachtv

    VaderCornelus Damen

    MoederJohanna van der Loo
  • Zij is overleden op 26 november 1918 in Alphen en Riel, zij was toen 57 jaar oud.
    Overlijdensakte Gordina Damen Alphen en Riel

    GemeenteAlphen en Riel
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1918
    CodeALRL_O_1918
    Periode register1918
    Aktenummer37

    OverledeneGordina Damen
    GeboorteplaatsHilvarenbeek
    Plaats overlijdenAlphen en Riel
    Datum overlijden26-11-1918
    Geslachtv
    Leeftijd57 jaar

    RelatieGijsbert de Werd

    VaderCornelus Damen

    MoederJohanna van de Loo
  • Een kind van Cornelis Damen en Johanna van der Loo
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 april 2015.

Gezin van Gordina Damen

Zij is getrouwd met Gijsbertus de Werd.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1889 te Hilvarenbeek, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Gijsbert de Werd 06-05-1889 Hilvarenbeek

GemeenteHilvarenbeek
Brontypeboek
Archiefnummer908
Deelnummer18
RegisternaamHuwelijksregister 1889
CodeHVB_H_1889
Periode register1889
Aktenummer7
PlaatsHilvarenbeek
Datum06-05-1889

BruidegomGijsbert de Werd
GeboorteplaatsAlphen en Riel
Geboortedatum04-05-1846
Leeftijd43 jaren

BruidGordina Damen
GeboorteplaatsHilvarenbeek
Geboortedatum06-10-1861
Leeftijd27 jaren

Vader bruidegomLaurentus de Werd

Moeder bruidegomAdriana Busio

Vader bruidCarolus Damen

Moeder bruidJohanna van den Loo

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gordina Damen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gordina Damen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1861 lag rond de 17,1 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
    • 10 augustus » Slag bij Wilson's Creek tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Dankzij deze veldslag wonnen de Zuidelijken de controle over het zuidwesten van Missouri.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 6 mei 1889 lag rond de 23,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 45%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
  • De temperatuur op 26 november 1918 lag tussen 2,1 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Damen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Damen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Damen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Damen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I190399.php : benaderd 27 december 2025), "Gordina Damen (1861-1918)".