Stamboom Eijsermans » Rosalia Cornelia "Roos" van Daal (1915-1990)

Persoonlijke gegevens Rosalia Cornelia "Roos" van Daal 


Gezin van Rosalia Cornelia "Roos" van Daal

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Cornelis Eijsermans.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1940 te Valkenswaard, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomFranciscus Josephus Cornelis Eijsermans
Leeftijd26
GeboorteplaatsHeeze
Vader bruidegomHubertus Marinus Johannes Eijsermans
Moeder bruidegomHelena Antonia van Weert
BruidRosalia Cornelia van Daal
Leeftijd25
GeboorteplaatsValkenswaard
Vader bruidJosephus Hendricus van Daal
Moeder bruidPetronella Tomassen
Datum huwelijk03-08-1940
PlaatsValkenswaard
BronHuwelijksregister Valkenswaard 1940
Toegangsnr.405
Inv.nr.575
Aktenummer38

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)


Notities over Rosalia Cornelia "Roos" van Daal

BS Valkenswaard, geboorten; woont C 425;

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosalia Cornelia "Roos" van Daal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosalia Cornelia "Roos" van Daal

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosalia Cornelia van Daal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1915 lag tussen 4,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 3 augustus 1940 lag tussen 14,2 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
    • 15 augustus » Eerste nummer van de als ondergrondse krant begonnen La Libre Belgique.
    • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
    • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 21 april 1990 lag tussen 7,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (65%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 18 maart » 12 schilderijen met een gezamenlijke waarde van $300 miljoen (waaronder een van Rembrandt) worden gestolen uit het Isabella Stewart Gardner Museum in Boston, Massachusetts door twee dieven die zich voordoen als politieagenten. Het is de grootste kunstroof in de Amerikaanse geschiedenis, de schilderijen zijn nooit teruggevonden.
    • 13 mei » In navolging van de mannenploeg behalen de Nederlandse hockeysters de wereldtitel. In Sydney verslaat het elftal van bondscoach Roelant Oltmans gastland Australië met 3-1.
    • 9 juli » Er breekt brand uit aan boord van de Noorse supertanker Mega Borg, die vastliep in de Golf van Mexico. Het schip verliest een deel van zijn vracht die bestaat uit 244 miljoen liter olie.
    • 24 juli » Meer dan 43.000 Duitsers zijn na de Tweede Wereldoorlog overleden in interneringskampen in de Sovjet-bezettingszone, zo maakt het ministerie van buitenlandse zaken in Moskou bekend.
    • 5 augustus » Amerikaanse mariniers evacueren Amerikaanse burgers uit de Liberiaanse hoofdstad Monrovia.
    • 28 november » Golfoorlog - Saddam Hoessein kondigt de vrijlating van alle Belgen in Irak aan naar aanleiding van een toespraak van koning Boudewijn in Algiers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Daal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Daal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Daal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Daal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I31680.php : benaderd 4 oktober 2026), "Rosalia Cornelia "Roos" van Daal (1915-1990)".