De temperatuur op 25 december 1906 lag tussen -2,8 °C en 3,6 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
Trouwdag 22 april 1941
De temperatuur op 22 april 1941 lag tussen 3,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
28 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Santa Fe.
10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.
Dag van overlijden 31 mei 1999
De temperatuur op 31 mei 1999 lag tussen 10,1 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
20 april » Tijdens een bezoek aan Sevilla bezoekt prins Willem-Alexander een stierengevecht. Ook wordt hij die dag voorgesteld aan ene Máxima Zorreguieta.
13 mei » Katja Staartjes bedwingt als eerste Nederlandse vrouw de Mount Everest.
15 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch prolongeren de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam op strafballen te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
19 mei » Lazio Roma wint de laatste editie van het toernooi om de Europacup II. In de finale in Birmingham is de Italiaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Spaanse Real Mallorca.
29 mei » Een verwoestende brand in de Tauerntunnel kost aan 12 mensen het leven.
23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
Dag van begraven 4 juni 1999
De temperatuur op 4 juni 1999 lag tussen 11,3 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I316146.php : benaderd 25 oktober 2026), "Elisabeth Johanna Voermans (1906-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.