17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
Dag van overlijden 12 maart 1938
De temperatuur op 12 maart 1938 lag tussen -2,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
10 november » Kristallnacht (nacht van 9 op 10 november).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I315900.php : benaderd 16 oktober 2026), "Antonius Adrianus van der Vloet (1901-1938)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.