2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
Dag van overlijden 15 juli 1962
De temperatuur op 15 juli 1962 lag tussen 13,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
5 maart » Oprichting van Nieuwspoort met als doel een ontmoetingsplaats voor informatie-uitwisseling en nieuwsverwerking te zijn.
18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
23 mei » In Xochicalco worden Rubén Jaramillo en zijn familie door onbekenden vermoord.
25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
18 oktober » De Nobelprijs voor de Fysiologie of Geneeskunde wordt toegekend aan James Watson, Francis Crick en Maurice Wilkins voor de ontdekking van de structuur van DNA.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I303835.php : benaderd 14 oktober 2026), "Maria Catharina Timmermans (1902-1962)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.