Stamboom Eijsermans » Alida Adriana van Vliet (± 1928-2006)

Persoonlijke gegevens Alida Adriana van Vliet 

  • Zij is geboren rond 1928.
  • Zij is overleden op 2 april 2006 in Baarle-Nassau.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 november 2009.

Gezin van Alida Adriana van Vliet

Zij is getrouwd met Henricus Cornelis Adrianus van Lil.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. N.N. van Lil  1957-1957

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Adriana van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Adriana van Vliet

Alida Adriana van Vliet
± 1928-2006


N.N. van Lil
1957-1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 2006 lag tussen 6,4 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Niels Kerstholt en Liesbeth Mau-Asam worden in Heerenveen Nederlands Kampioen Shorttrack.
    • 17 mei » Barcelona wint de Champions League. In de finale in Parijs wint Barça van Arsenal met 2-1.
    • 21 juni » Na 24 jaar te zijn verschenen als Aktueel gaat het weekblad door het leven als Aktueel Sportief en verdwijnt de erotische content vrijwel.
    • 28 juni » Israëlische troepen vallen de Gazastrook binnen.
    • 27 augustus » Een lijnvliegtuig stort neer in Kentucky. Het betreft een Bombardier Canadair CRJ-100 van Comair dat vliegt voor Delta Air Lines. Van de 50 inzittenden is er zeker één passagier levend uit het toestel gehaald.
    • 28 september » Opening van Internationale Luchthaven Suvarnabhumi in Bangkok, Thailand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Vliet


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I315789.php : benaderd 22 februari 2026), "Alida Adriana van Vliet (± 1928-2006)".