27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
Trouwdag 19 mei 1995
De temperatuur op 19 mei 1995 lag tussen 0,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
31 januari » Een kwart miljoen Nederlanders moeten hun huis verlaten omdat de Maas, de Waal en de IJssel buiten hun oevers dreigen te treden.
31 maart » De Amerikaanse zangeres Selena wordt vermoord in Corpus Christi, Texas. Deze dag wordt wereldwijd door Hispanics "Black Friday" genoemd.
5 mei » Bij een aanval door extremistische moslims op een zwaarbewaakt industrieel complex in het zuiden van Algerije komen vijf buitenlanders en een Algerijnse militair om het leven.
7 mei » De Leidse Rugbyclub DIOK wordt voor de zevende opeenvolgende keer rugbykampioen van Nederland geworden. In de laatste wedstrijd wint de ploeg met 24-0 van het Amsterdamse AAC.
24 mei » AFC Ajax wint de Champions League. In de finale in Wenen is de Nederlandse voetbalclub met 1-0 te sterk voor het Italiaanse AC Milan.
23 december » De eerste aflevering van Thuis wordt uitgezonden.
Dag van overlijden 4 mei 1945
De temperatuur op 4 mei 1945 lag tussen 4,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I304894.php : benaderd 19 oktober 2026), "Maria Petronella Tuijtelaars (1900-1945)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.