Stamboom Eijsermans » Maria Petronella Tuijtelaars (1900-1945)

Persoonlijke gegevens Maria Petronella Tuijtelaars 


Gezin van Maria Petronella Tuijtelaars

Zij is getrouwd met Adrianus Petrus Joseph Aarts.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1995 te Utrecht, zij was toen 94 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Petronella Tuijtelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Petronella Tuijtelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van overlijden in de Gemeente Gilze en Rijen 23 Uittreksel uit het overlijdensregister der Gemeente Breda

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 augustus 1900 lag rond de 20,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
  • De temperatuur op 19 mei 1995 lag tussen 0,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Norm Thagard is de eerste Amerikaan op een Russische ruimtevlucht.
    • 19 april » Het Alfred P. Murrah Federal Building in Oklahoma City wordt gedeeltelijk opgeblazen, waarbij 168 mensen omkomen.
    • 25 mei » De Sri-Lankaanse president Chandrika Kumaratunga verklaart de opstandige Tamil Tijgers (LTTE) opnieuw de oorlog. "Wij wilden een politieke oplossing, maar de LTTE heeft ons een oorlog opgedrongen", aldus Kumaratunga.
    • 4 juni » Bosnische Kroaten, gesteund door Kroatische legereenheden, hebben volgens Servische militaire bronnen de vitale aanvoerroute naar Knin, 'hoofdstad' van de Servische enclave Krajina, met artillerie onder vuur genomen.
    • 18 juni » Bij een ontploffing in een wegrestaurant in het Belgische plaatsje Eynatten, dicht bij het Drielandenpunt, komen ten minste zestien mensen om het leven en raken er drie ernstig gewond.
    • 8 oktober » Paus Johannes Paulus II brengt de laatste dag van zijn bezoek door in Baltimore, de oudste bisschopszetel (1789) van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 4 mei 1945 lag tussen 4,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Begin van de Slag om Manilla, die tot 3 maart zal duren en waarin 12.000 Japanse soldaten sneuvelen. Een groot aantal Filipijnse burgers komt om.
    • 26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
    • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • 5 mei » Bespreking over voorwaarden capitulatie van het Duitse leger in Nederland op het einde van de Tweede Wereldoorlog. Dit is de basis voor Bevrijdingsdag.
    • 15 augustus » Ontstaan van de Republiek Korea na de capitulatie van Japan in de Tweede Wereldoorlog.
    • 30 november » Benoeming van Joseph Baeten tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuijtelaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I304894.php : benaderd 16 oktober 2026), "Maria Petronella Tuijtelaars (1900-1945)".