Stamboom Eijsermans » Johanna Maria van den Broek (1877-1946)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van den Broek 


Gezin van Johanna Maria van den Broek

Zij is getrouwd met Jacobus Broeders.

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1899 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Gerardus Wijnans 23-08-1899 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1899
CodeTB_H_1899
Periode register1899
Aktenummer216
PlaatsTilburg
Datum23-08-1899
DiversenEerdere partners bruidegom: Maria Catharina Snellen en Maria van den Hoek.

BruidegomGerardus Wijnans
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum08-01-1838
Leeftijd61 jaar

BruidAdriana Roodklif
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum14-03-1838
Leeftijd61 jaar

Vader bruidegomJohannes Wijnans

Moeder bruidegomJohanna Maria Schuermans

Vader bruidGeert Jochems Roodklif

Moeder bruidAnthonetta Hendriks

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van den Broek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria van den Broek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van den Broek

Anna Maria van Dun
± 1800-1876
Hendrik Verdaat
± 1797-1866
Adriana Lant
± 1795-1869

Johanna Maria van den Broek
1877-1946

1899

Jacobus Broeders
± 1873-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1877 lag rond de -2,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
  • De temperatuur op 23 augustus 1899 lag rond de 14,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
  • De temperatuur op 12 december 1946 lag tussen 2,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
    • 17 juli » Het IJslands voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis en gaat in Reykjavik met 3-0 onderuit tegen Denemarken.
    • 20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1933 » Theodore Moses Tobani (78), Duits-Amerikaans componist, dirigent en violist
  • 1939 » Douglas Fairbanks (56), Amerikaans acteur
  • 1941 » Cesar Basa (26), Filipijns gevechtspiloot
  • 1944 » Regina Jonas (42), Duits rabbijn, eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis
  • 1947 » Jan Gratama (70), Nederlands architect, schilder, tekenaar en redacteur, tevens wethouder van Amsterdam tijdens de Tweede Wereldoorlog
  • 1958 » Milutin Milanković (79), Servisch wiskundige

Over de familienaam Van den Broek


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I181620.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johanna Maria van den Broek (1877-1946)".