Stamboom Eijsermans » Petrus Cornelius Roovers (1895-1969)

Persoonlijke gegevens Petrus Cornelius Roovers 


Gezin van Petrus Cornelius Roovers

Hij is getrouwd met Louisa Cornelia Boudewijns.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1923 te Chaam, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antonius Josephus Roovers  1924-± 1999 
  2. Maria Josina Roovers  1926-1973 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Cornelius Roovers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Cornelius Roovers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Cornelius Roovers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 november 1895 lag rond de 2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 15 november 1923 lag tussen 0,3 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
  • De temperatuur op 4 september 1969 lag tussen 11,0 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Vladimír Kinder, Slowaaks voetballer
    • 28 april » Charles de Gaulle treedt af als president van Frankrijk omdat hij het referendum van de dag ervoor had verloren
    • 5 juni » De Tupolev Tu-144 doorbreekt als eerste passagiersvliegtuig de geluidsbarrière.
    • 10 oktober » Amerikaans president Richard Nixon geeft bevel tot het starten van Operatie Giant Lance, een schijnaanval tijdens de Koude Oorlog.
    • 13 oktober » Sovjet-atleet Anatoli Bondartsjoek scherpt in Rivne zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (74,68 meter) van Romuald Klim aan tot 75,48 meter.
    • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roovers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roovers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roovers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roovers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I283793.php : benaderd 30 september 2026), "Petrus Cornelius Roovers (1895-1969)".