De temperatuur op 26 april 1926 lag tussen 8,8 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
Trouwdag 29 november 1949
De temperatuur op 29 november 1949 lag tussen -4,4 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
2 maart » Kapitein James Gallagher voltooide de eerste non-stop vlucht rond de aarde.
4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
4 december » Voetbalclub Millonarios wint de Colombiaanse landstitel door Deportivo Cali in het tweede finaleduel met 3-2 te verslaan, onder meer door een treffer van Alfredo di Stefano.
Dag van overlijden 8 februari 1973
De temperatuur op 8 februari 1973 lag tussen 6,1 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I283711.php : benaderd 6 oktober 2026), "Maria Josina "Riet" Roovers (1926-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.