Stamboom Eijsermans » Cornelius Adrianus Claassen (1889-1963)

Persoonlijke gegevens Cornelius Adrianus Claassen 

  • Hij is geboren op 13 oktober 1889 in Tilburg.
    Geboorteakte Cornelius Adrianus Claassen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1889
    Code TLB_G_1889
    Periode register 1889
    Aktenummer 952

    Kind Cornelius Adrianus Claassen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 15-10-1889
    Geslacht m

    Vader Laurentius Antonius Claassen

    Moeder Adriana van Roessel
  • Hij is overleden op 28 maart 1963 in Tilburg, hij was toen 73 jaar oud.
  • Een kind van Laurentius Antonius Claassen en Adriana van Roessel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 januari 2012.

Gezin van Cornelius Adrianus Claassen

Hij is getrouwd met Adriana Cornelia Maria Vermeer.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1918 te Goirle, hij was toen 28 jaar oud.

BRON: Gemeente Goirle, Brontype boek, Registernaam Huwelijksregister 1918, Code GLE_H_1918
Periode register 1918, Aktenummer 5, Plaats huwelijk Goirle, Datum huwelijk 16-04-1918
Bruidegom Cornelius Adrianus Claassen, Bruidegom leeftijd 28 jaar, Bruidegom plaats geboorte Tilburg
Vader bruidegom Laurentius Antonius Claassen, Moeder bruidegom Adriana van Roessel
Bruid Adriana Cornelia Maria Vermeer, Bruid leeftijd 29 jaar, Bruid plaats geboorte Goirle
Vader bruid Hendrikus Vermeer, Moeder bruid Wilhelmina van Hooff

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Adrianus Claassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Adrianus Claassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Adrianus Claassen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 oktober 1889 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 16 april 1918 lag tussen 5,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
  • De temperatuur op 28 maart 1963 lag tussen 1,8 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 17 juli » In IJmuiden wordt voetbalclub Telstar opgericht na een fusie tussen VSV en Stormvogels.
    • 16 september » Oprichting Maleisië.
    • 29 september » Paus Paulus VI opent in Rome de tweede zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 24 november » President Lyndon B. Johnson bevestigt dat de Verenigde Staten militaire en economische steun zullen blijven verlenen aan Zuid-Vietnam.
    • 19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Claassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Claassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Claassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Claassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I27350.php : benaderd 11 februari 2026), "Cornelius Adrianus Claassen (1889-1963)".