De temperatuur op 1 april 1888 lag rond de 4,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
Dag van overlijden 6 oktober 1976
De temperatuur op 6 oktober 1976 lag tussen 12,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
19 juni » Huwelijk van koning Karel XVI Gustaaf van Zweden en Silvia Sommerlath in Stockholm.
22 juni » Het Canadese Lagerhuis schaft de doodstraf af.
19 juli » Een vloedgolf overspoelt de Mexicaanse havenstad Tampico.
11 oktober » Laatste gemeenteraadsverkiezingen voor de herschikking van gemeenten in België.
3 december » Patrick Hillery wordt de zesde president van Ierland.
3 december » Tijdens een fotosessie voor de cover van het album Animals van Pink Floyd bij Battersea Power Station in Londen raakt een 12 meter lange ballon in de vorm van een varken los en zweeft in de aanvliegroute voor vliegtuigen naar Heathrow. Het varken bereikt een hoogte van 18.000 voet (6 kilometer) voordat het weer naar beneden komt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I271858.php : benaderd 22 oktober 2026), "Hendrikus Wilhelmus Paulussen (1888-1976)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.