De temperatuur op 20 januari 1937 lag tussen -0,3 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
Dag van overlijden 17 september 1993
De temperatuur op 17 september 1993 lag tussen 4,7 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
19 april » Na een kort en fel vuurgevecht beveelt sekteleider David Koresh om alle verblijven van de godsdienstige sekte bij Waco in Texas, in brand te steken.
27 september » President Miguel Trovoada van het eilandstaatje Sao Tomé en Principe begint in Luanda aan een nieuwe bemiddelingspoging in de Angolese burgeroorlog.
1 november » Het Verdrag van Maastricht treedt in werking.
28 november » Familieleden van de voortvluchtige Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel, vragen tevergeefs asiel aan in Duitsland.
2 december » NASA lanceert het ruimteveer Endeavour. De astronauten aan boord moeten een optische fout aan de Hubbletelescoop herstellen.
13 december » De Angolese verzetsbeweging UNITA besluit het overleg met de regering in de Zambiaanse hoofdstad Lusaka te boycotten, nadat UNITA-leider Jonas Savimbi bij een luchtaanval ternauwernood aan de dood zou zijn ontsnapt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I238168.php : benaderd 16 oktober 2026), "Jacobus Johannes "Sjaak" Klaassen (1937-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.