Stamboom Eijsermans » Cornelis Antonius van Gils (1907-1983)

Persoonlijke gegevens Cornelis Antonius van Gils 


Gezin van Cornelis Antonius van Gils

Hij is getrouwd met Zwaantje Grietje Sillius.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1937 te Goirle, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Antonius van Gils?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Antonius van Gils

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Antonius van Gils

Cornelis Antonius van Gils
1907-1983

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1907 lag tussen 8,2 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 10 mei 1937 lag tussen 7,9 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
  • De temperatuur op 2 september 1983 lag tussen 15,1 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Vladimir Salnikov scherpt in Moskou zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.54,75. Het oude record (14.56,35) stond sinds 13 maart 1982 op naam van de Russische zwemmer.
    • 3 juli » De Amerikaanse atleet Calvin Smith verbetert het ruim 14½ jaar oude record op de 100 m sprint met 0,02 sec en brengt het op 9,93 sec.
    • 21 september » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Brussel met 1-1 gelijk tegen België. Nieuwkomer Marco van Basten scoort na rust voor Oranje. Adri van Tiggelen (FC Groningen) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 12 oktober » Het Nederlands voetbalelftal buigt in Dublin een 2-0-achterstand tegen Ierland om in een 3-2-overwinning. Ruud Gullit (tweemaal) en Marco van Basten scoren na rust voor Oranje in het EK-kwalificatieduel. Verdediger Sonny Silooy (Ajax) maakt zijn debuut voor Oranje.
    • 4 november » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vijfde bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 21 december » Tot ontzetting van Nederland wint naaste concurrent Spanje in Sevilla met 12-1 van laagvlieger Malta. Oranje is daardoor op doelsaldo uitgeschakeld voor deelname aan het EK voetbal 1984.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gils

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gils.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gils.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gils (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I208068.php : benaderd 9 oktober 2026), "Cornelis Antonius van Gils (1907-1983)".