Stamboom Eijsermans » Anna Maria van Hees (1880-1950)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Hees 

  • Zij is geboren op 23 juni 1880 in Goirle.
    In 1880, Francis is dan 41 jaar oud, doet hij opnieuw aangifte van de geboorte van een dochter. Haar voornamen zijn Anna Maria en ze is geboren op 23 juni om 8 uur ’s avonds
    in Goirle, wijk B nummer 36. Het gezin is dus verhuisd.
    Getuigen bij de aangifte zijn: Willem van Erve, inmiddels 33 jaar oud en van beroep wever, en Peter van Besouw, oud 29 jaar en van beroep kantoorbediende.

    De ambtenaar van de burgerlijke stand is opnieuw P. van de Lisdonk.
    ---------------------------------------------------
    Geboorteakte Anna Maria van Hees Goirle
    Gemeente Goirle
    Brontype boek
    Archiefnummer 907
    Archiefnaam Burgerlijke stand
    Bronnaam register van geboorten
    Registernaam Geboorteregister 1880
    Periode register 1880
    Aktenummer 37
    Kind Anna Maria van Hees
    Geboorteplaats Goirle
    Geboortedatum 23-06-1880
    Geslacht v
    Vader Francis van Hees, Moeder Cornelia Smits
  • Zij is overleden op 24 september 1950 in Baarle-Hertog (België), zij was toen 70 jaar oud.
  • Een kind van Francis van Hees en Cornelia Smits
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 augustus 2013.

Gezin van Anna Maria van Hees

(1) Zij is getrouwd met Gerardus Johannes van Gils.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Henricus de Wit.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1904 te Goirle, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Henricus de Wit 25-04-1904 Goirle

GemeenteGoirle
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1904
CodeGLE_H_1904
Periode register1904
Aktenummer4
PlaatsGoirle
Datum25-04-1904

BruidegomHenricus de Wit
GeboorteplaatsPoppel (België)
Leeftijd24 jaar

BruidAnna Maria van Hees
GeboorteplaatsGoirle
Leeftijd23 jaar

Vader bruidegomLidovicus de Wit

Moeder bruidegomCarolina Schots

Vader bruidFrancis van Hees

Moeder bruidCornelia Smits

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Hees?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van Hees

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Hees


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1880 lag rond de 16,9 °C. Er was 9 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 25 april 1904 lag tussen 0,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 24 september 1950 lag tussen 9,8 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 11,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
    • 22 juli » Na lang politiek gekrakeel en een volksraadpleging over zijn houding in de oorlog, betrekt de Belgische koning Leopold III weer zijn paleis in Laken.
    • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
    • 26 november » Chinese troepen trekken Noord-Korea binnen en openen een tegenaanval in de Korea-oorlog.
    • 11 december » Een gerechtshof in Singapore wijst ook in hoger beroep het 13-jarige meisje Bertha Hertogh toe aan haar ouders uit Bergen op Zoom. Na de uitspraak breken hevige rellen uit, waarbij 18 doden vallen.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hees

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Hees.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Hees.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Hees (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I220214.php : benaderd 12 februari 2026), "Anna Maria van Hees (1880-1950)".