19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
Dag van overlijden 21 juli 1975
De temperatuur op 21 juli 1975 lag tussen 11,9 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
28 februari » Ondertekening, te Lomé, van een overeenkomst (Lomé I) tussen de EEG en 46 landen in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
24 april » De Rote Armee Fraktion bezet de West-Duitse ambassade in Stockholm
15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
28 juni » Prinses Christina trouwt met de op Cuba geboren Jorge Guillermo waarbij ze afstand doet van haar aanspraken op de troon.
11 september » De wet tot stichting van een Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht wordt door de Tweede Kamer aangenomen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I206442.php : benaderd 14 oktober 2026), "Maria Cornelia van Gestel (1897-1975)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.