25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
Trouwdag 1 juli 1939
De temperatuur op 1 juli 1939 lag tussen 9,6 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 13,7 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
10 september » Canada verklaart Duitsland de oorlog.
17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
Dag van overlijden 6 mei 1986
De temperatuur op 6 mei 1986 lag tussen 6,7 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I206047.php : benaderd 16 oktober 2026), "Franciscus van Gestel (1901-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.