15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
Dag van overlijden 7 oktober 1985
De temperatuur op 7 oktober 1985 lag tussen 12,1 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
21 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vijfde en laatste keer de Ronde van Frankrijk.
1 september » Joop Zoetemelk (38) wordt in Italië wereldkampioen wielrennen.
8 september » Paus Johannes Paulus II brengt een eendaags bezoek aan Liechtenstein.
19 september » Mexico-Stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
18 november » De strip Casper en Hobbes, origineel Calvin & Hobbes, verschijnt voor het eerst in een krant.
20 november » België verliest van Nederland met 2-1, maar plaatst zich desondanks voor de eindronde van het wereldkampioenschap voetbal in Mexico dankzij een rake kopbal vijf minuten voor tijd van Georges Grün en de 1-0 thuiszege.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I204905.php : benaderd 20 oktober 2026), "Maria Antonetta Geerts (1898-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.