Stamboom Eijsermans » Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts (1909-1992)

Persoonlijke gegevens Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts 


Gezin van Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts

Hij is getrouwd met Aldegonda Anna Maria Adriaansen.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts

1962 Stationsstraat 48

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts

Peter Geerts
± 1827-1885

Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts
1909-1992



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1909 lag tussen -1,7 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 6 maart 1992 lag tussen 2,8 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 7 april » De federale Joegoslavische luchtmacht komt voor het eerst in actie tijdens de zich snel uitbreidende burgeroorlog in Bosnië-Herzegovina.
    • 3 mei » Evacuatie van 270 Amerikaanse burgers uit Sierra Leone vanwege de instabiele politieke situatie in het West-Afrikaanse land na de staatsgreep van kapitein Valentine Strasser.
    • 23 mei » De bekendste strijder tegen de maffia in Italië, rechter Giovanni Falcone, wordt vermoord bij een bomaanslag op Sicilië.
    • 17 juli » Minister Theo Kelchtermans lanceert een denkoefening om vrachtverkeer ook in de Antwerpse Kennedytunnel tol te laten betalen.
    • 8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
    • 9 december » De Verenigde Naties, onder leiding van de Verenigde Staten, gaat op vredesmissie in Somalië om stabiliteit te bewerkstelligen en de vrije doorgang van hulpgoederen in het Oost-Afrikaanse land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geerts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geerts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geerts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geerts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I204817.php : benaderd 9 oktober 2026), "Johannes Stephanus Wilhelmus Geerts (1909-1992)".