Stamboom Eijsermans » Leonardus Arnoldus van de Garde (1923-1977)

Persoonlijke gegevens Leonardus Arnoldus van de Garde 

  • Hij is geboren op 20 april 1923 in Varik.
  • Beroep: 1962 steenfabriekarbeider.
  • Hij is overleden op 12 mei 1977 in Breda, hij was toen 54 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2008.

Gezin van Leonardus Arnoldus van de Garde

Hij is getrouwd met Daniëla Maria Pardoel.

Zij zijn getrouwd rond 1947 te Maasdriel.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Leonardus Arnoldus van de Garde

1962 Irenestraat 15

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Arnoldus van de Garde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Arnoldus van de Garde

Leonardus Arnoldus van de Garde
1923-1977

± 1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 april 1923 lag tussen 2,6 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 12 mei 1977 lag tussen 9,1 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 16,6 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Het album Rumours van Fleetwood Mac komt uit.
    • 14 februari » Invoering van 's werelds eerste telefoonkaart in Brussel.
    • 24 maart » Benoeming van Joseph Ratzinger tot aartsbisschop van München en Freising in Duitsland
    • 27 maart » Twee jumbojets botsen in zware mist op elkaar op het vliegveld van Tenerife (Canarische Eilanden). 583 mensen komen om. Zie Vliegtuigramp van Tenerife.
    • 3 april » De landen van de Benelux en Frankrijk gaan voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer over op de zomertijd.
    • 28 mei » In de Amerikaanse staat Kentucky komen 165 mensen om bij de brand in de Beverly Hills Supper Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1920 » John Paul Stevens, Amerikaans rechter († 2019)
  • 1921 » Marcos Moshinsky, Mexicaans natuurkundige († 2009)
  • 1922 » Hendrik de Waard, Nederlands natuurkundige († 2008)
  • 1923 » Sten Andersson, Zweeds sociaal-democratisch politicus († 2006)
  • 1924 » Leslie Phillips, Engels acteur
  • 1924 » Nina Foch, Amerikaans actrice († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Garde


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I203790.php : benaderd 20 januari 2026), "Leonardus Arnoldus van de Garde (1923-1977)".