Stamboom Eijsermans » Leonardus Ermen (1894-1981)

Persoonlijke gegevens Leonardus Ermen 


Gezin van Leonardus Ermen

Hij is getrouwd met Adriana Theresia de Hoogh.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1918 te Oosterhout, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksakte Leonardus Ermen 29-08-1918 Oosterhout
Gemeente Oosterhout
Brontype boek
Archiefnummer 2004
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand in Oosterhout
Registernaam Huwelijksregister 1918
Code OTH_H_1918
Periode register 1918
Aktenummer 73
Plaats Oosterhout
Datum 29-08-1918

Bruidegom Leonardus Ermen
Geboorteplaats Oisterwijk
Leeftijd 24

Bruid Adriana Theresia de Hoogh
Geboorteplaats Oosterhout
Leeftijd 20

Vader bruidegom Johannes Ermen

Moeder bruidegom Allegonda van der Meijden

Vader bruid Johannes Gerardus de Hoogh

Moeder bruid Maria Theresia Sips

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. N.N. Ermen  1919-1919
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Ermen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Ermen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Ermen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1894 lag rond de 1,3 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 29 augustus 1918 lag tussen 7,0 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 21 april » De Duitse jachtdriedekker van Manfred von Richthofen (de Rode baron) wordt neergeschoten, waarbij hij om het leven komt.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
  • De temperatuur op 3 oktober 1981 lag tussen 8,0 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Oprichting Evangelische Volkspartij (Nederland).
    • 25 april » Bij het wereldkampioenschap ijshockey voor A-landen in Zweden degradeert de herintredende Nederlandse ijshockeyploeg naar de B-poule na een nederlaag in het afsluitende duel van de verliezersgroep tegen West-Duitsland: 12-6.
    • 28 juli » Een aardbeving met een kracht van 7,3 op de schaal van Richter treft de provincie Kerman in Iran; tussen de vier- en achtduizend mensen komen om het leven.
    • 29 juli » Prins Charles treedt in het huwelijk met Diana Spencer.
    • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal houdt de hoop op de deelname aan het WK voetbal 1982 levend door België in Rotterdam met 3-0 te verslaan. Ruud Geels (20ste) en Frans Thijssen (14de) spelen hun laatste interland voor Oranje.
    • 14 december » Israël annexeert de Golanhoogten van Syrië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ermen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ermen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ermen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ermen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I200811.php : benaderd 11 oktober 2026), "Leonardus Ermen (1894-1981)".