Stamboom Eijsermans » Elisabeth Ermen (1892-1981)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Ermen 


Gezin van Elisabeth Ermen

Zij is getrouwd met Cornelis Johannes Zweerts.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1915 te Oisterwijk, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Ermen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Ermen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Ermen

Gerard Ermen
1828-1906

Elisabeth Ermen
1892-1981

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 november 1892 lag rond de 4,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 23 november 1915 lag tussen -4,3 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
    • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
  • De temperatuur op 31 maart 1981 lag tussen 6,9 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 11 april » Bloedige rellen beginnen in de Londense wijk Brixton.
    • 22 mei » Een Londense rechtbank veroordeelt de 'Yorkshire Ripper', die 13 vrouwen op gruwelijke wijze om het leven bracht, tot levenslang.
    • 19 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint diezelfde Ronde van Frankrijk.
    • 30 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Monaco tot aartsbisdom Monaco.
    • 6 oktober » Vliegtuigongeval Moerdijk: een Fokker F28-4000 van de NLM stort neer in zwaar onweer bij Moerdijk.
    • 25 november » Een groep van circa honderd huurlingen probeert de regering van president France-Albert René omver te werpen. Als de actie mislukt, kapen 44 huurlingen een toestel van Air India met 79 mensen aan boord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ermen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ermen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ermen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ermen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I200761.php : benaderd 12 oktober 2026), "Elisabeth Ermen (1892-1981)".