Stamboom Eijsermans » Maria Barbara Eikhout (1904-1994)

Persoonlijke gegevens Maria Barbara Eikhout 


Gezin van Maria Barbara Eikhout

Zij is getrouwd met Petrus Johannes van Bommel.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Maria Barbara Eikhout

1962 Hof van Liedekerke 2 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Barbara Eikhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Barbara Eikhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Barbara Eikhout

Maria Barbara Eikhout
1904-1994



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1904 lag tussen 9,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 24 augustus 1994 lag tussen 13,9 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Na de rechtse blanke partijen besluit ook de Inkatha Vrijheidspartij niet deel te nemen aan de eerste algemene verkiezingen die eind april worden gehouden in Zuid-Afrika.
    • 23 februari » Olga Koezenkova vestigt het eerste officiële wereldrecord kogelslingeren bij de vrouwen met een worp van 66,84 meter.
    • 5 augustus » De Nigeriaanse oppositieleider Moshood Abiola weigert de voorwaarden voor zijn vrijlating uit de gevangenis te accepteren.
    • 25 augustus » De presidenten van Zuid-Afrika, Zimbabwe en Botswana geven de koning van Lesotho, Letsie III, een week de tijd om zijn staatsgreep ongedaan te maken en de regering van premier Ntsu Mokhehle in functie te herstellen.
    • 30 oktober » Honderd Haïtiaanse gedetineerden, inclusief politieofficieren van het omvergeworpen militaire regime, ontsnappen uit de gevangenis in Port-au-Prince.
    • 31 oktober » Oprichting Nationaal park Joshua Tree door het Amerikaans Congres.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eikhout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eikhout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eikhout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eikhout (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I198706.php : benaderd 21 oktober 2026), "Maria Barbara Eikhout (1904-1994)".